Chcesz założyć lub rozwinąć własny biznes? Mój e-book będzie dla Ciebie doskonały!

Chcesz założyć lub rozwinąć własny biznes? Mój e-book będzie dla Ciebie doskonały!

Co najbardziej blokuje Cie przed zalozeniem wlasnego biznesu

Dzisiaj wpis nietypowy, ale postanowiłam zaangażować moją wspaniałą społeczność w realizację mojego wielkiego celu na rok 2015. Jestem z Wami już ponad 1,5 roku i wiem, że zdecydowana większość z Was marzy o własnej firmie lub jest właśnie na początku swojej biznesowej drogi. Postanowiłam wyjść Wam na przeciw. Jestem  właśnie na półmetku tworzenia swojego pierwszego e-booka. Jak się zapewne domyślacie, całość opierać się będzie na tematyce kobiecego biznesu. Dokładniej mówiąc tworzę poradnik skierowany do przyszłych i początkujących przedsiębiorczyń, a także dla tych pań, które nie są zadowolone z obecnego kształtu swojej firmy i generowanych przez nią zysków. Potrzebna mi jednak Wasza sugestia, bo chce aby ten poradnik był dla Was jak najbardziej pomocny!

Na wstępnie powiem, że w moim e-booku znajdziecie pełne kompendium wiedzy na temat własnego biznesu – od pomysłu na biznes, przez proces rejestracji, po promocje, zdobywanie klientów i tworzenie strategii rozwoju. Pracuje nad nim od października zeszłego roku i jestem pewna, że będzie to naprawdę porządne narzędzie pomocne każdej kobiecie, która chce założyć lub znacząco rozwinąć własną firmę. Szczerze mówiąc już nie mogę doczekać się premiery!

Jednak zanim to nastąpi, muszę napisać ostatnie teksty, doszlifować całość, oddać e-booka do korekty i popracować nad okładką. Deadline mojej pracy redakcyjnej ustaliłam sobie na 10 lipca, myślę więc, że maksymalnie za półtora miesiąca mój biznesowy poradnik będzie gotowy. Jednak nie to jest tematem dzisiejszego wpisu. Przyznam szczerze, że gdy wpadłam na pomysł napisania e-booka od razu wiedziałam, że chcę stworzyć coś, co będzie naprawdę pomocne i wesprze kobiety w realizacji ich marzenia o własnej firmie. Dostawałam informacje świadczące o tym, że praca na swoim jest celem wielu moich czytelniczek. Jednak mają one mnóstwo różnych obaw i boją się podjąć tak poważny krok. Często zupełnie nie wiedzą jak się do tego zabrać, przeraża ich ZUS i brak klientów. Nie posiadają wiedzy na temat budowania firmy, nie mają pojęcia jak i gdzie się promować, nie wiedzą w jaki sposób ustalić ceny swoich produktów i usług. Już wiem, że poradnik, który dla Was tworzę da Wam odpowiedź na wiele pytań. Jednak, aby jego premiera była faktycznie całkowitym spełnieniem mojego celu, chciałabym usłyszeć od Was jeszcze kilka konkretnych sugestii. O odpowiedzi proszę wszystkie z Was. Nie ważne, czy dopiero myślicie o własnym biznesie, jesteście na początku tej drogi, czy od lat rozwijacie własną działalność, ale nie jesteście z niej do końca zadowolone. Wszystkie wypowiedzi będą dla mnie cenne.

Pytanie brzmi: Co najbardziej blokuje Cię przed założeniem lub rozwinięciem własnego biznesu?

Innymi słowy czego się boisz? Co wpływa na fakt, że Twoje dochody nie są wystarczające? Z czym sobie nie radzisz? Czego chciałabyś się podjąć, ale zupełnie nie wiesz jak? Zostawcie swoje odpowiedzi w komentarzach. Będę za nie ogromnie wdzięczna! Konkretne problemy postaram się rozwiązać na konkretnych przykładach. Musicie wiedzieć, że w moim e-booku będzie ich całe mnóstwo 🙂

To tyle na dziś, jeszcze w tym tygodniu pojawi się normalny artykuł! Zapraszam do dzielenia się przemyśleniami i doświadczeniami!

PS. Mam nadzieję, że zauważyłyście nowe kategorie i porządek jaki tu zapanował 🙂

 

EDIT: E-book jest już dostępny. Możecie go zakupić tutaj: http://posukcesnaszpilkach.pl/ebook-kobiecy-biznes/