O mnie | Po Sukces Na Szpilkach

O mnie

Katarzyna Głąb – Trener, szkoleniowiec, konsultantka dla kobiet chcących promować swój biznes, dzięki skutecznym działaniom online. Od 2013 roku twórczyni marki Po Sukces Na Szpilkach i bloga o tej samej nazwie. Autorka kursów, e-booków i szkoleń dedykowanych przedsiębiorczym kobietom. Jej artykuły pojawiały się na łamach rozmaitych magazynów i portali biznesowych. Prelegentka na różnego rodzaju wydarzeniach biznesowych, na przykład Gali Kobiecych Inspiracji, największym wydarzeniu dla przedsiębiorczych kobiet w Polsce.

Pomogła kilkuset właścicielkom firm rozwinąć własną działalność, pozyskać nowych klientów, a także skutecznie wypromować swoją markę. Na co dzień konsekwentnie pokazuje kobietom na własnym przykładzie, że mogą pracować zdalnie równocześnie zwiedzając świat lub realizując inne ważne dla nich plany. Prywatnie ogromna pasjonatka podróży i rozwoju osobistego.

 
Tak zazwyczaj wyglądają zapowiedzi na wydarzeniach podczas, których występuję. Ten krótki opis nie jest jednak w stanie pokazać mojej historii, tego wszystkiego co sprawiło, że dziś jestem w takim a nie innym miejscu. Dlatego korzystając z okazji, że na swoim blogu mam nielimitowaną przestrzeń na przedstawienie się, opowiem Ci o sobie nieco więcej!
 

Moja historia

Jak już wiesz mam na imię Kasia i od listopada 2013 roku jestem właścicielką marki oraz bloga Po Sukces Na Szpilkach. I mimo, że już rok później zaczęłam wspierać kobiety w tym, by jeszcze skuteczniej promowały swoje biznesy. to w poprzednich latach imałam się wielu zajęć.

Zacznę jednak, że nigdy nie pracowałam na etacie. Swoją przygodę z pracą zarobkową rozpoczęłam na studiach i po kilku odbytych stażach szybko uświadomiłam sobie, że etat (choćby ten najwygodniejszy) zupełnie nie jest dla mnie. Postanowiłam więc zrobić wszystko, by założyć, a następnie rozwinąć własną działalność. Nie chciałam żyć z robienia czegoś, co kompletnie mnie nie rozwija. Dlatego już jako 20-latka postawiłam sobie jasny cel i postanowiłam, że konsekwentnie będę dążyć do jego realizacji.

Przyznam, że nie było łatwo. Długo pracowałam na to, by zupełnie samodzielnie zarobić swoje pierwsze pieniądze. Zaczynałam od pisania krótkich tekstów na zlecenie, potem zajęłam się prowadzeniem profili społecznościowych różnych firm, między innymi salonów kosmetycznych i kawiarni. Zmiany w moim życiu następowały powoli. Musiałam nauczyć się świetnej organizacji swojego czasu, efektywnej pracy w domu (nie było mnie stać na wynajem biura), a także odkryć w sobie prawdziwą motywację do działania. Najtrudniejsze było jednak pokonanie niechęci do wychodzenia poza bezpieczne pudełko oraz strach przed porażką.

Minęło kilka dobrych lat zanim doszłam do punktu w którym jestem obecnie. Nie zliczę prób, testów, modyfikacji, błędów i wspomnianych już porażek jakie mam na swoim koncie. Dziś mogę z dumą powiedzieć, że jestem pełnoprawnym przedsiębiorcą, szkoleniowcem, trenerem, autorką wielu produktów, osobą która konsekwentnie realizuje swoje cele i ciągle stawia przed sobą nowe wyzwania. Robię to co kocham, łączępracę z przyjemnością (regularnie prodróżując), a przy tym naprawdę nieźle na tym zarabiam. Chociaż przyznaję, że nauka i ulepszenie własnego biznesu to niekończąca się historia!

 

Przedsiebiorcza-kobieta

w poszukiwaniu sukcesow

 

Czym się interesuję?

Uwielbiam biznes, ale nie jest to całe moje życie 🙂 Przepadam za szeroko pojętym rozwojem osobistym, psychologią i zdrowym stylem życia. Gdy tylko mogę wsiadam w samochód, pociąg lub samolot i wyruszam zwiedzać kolejne niezwykłe zakątki. Tylko w ciągu ostatnich kilku lat zwiedziłam Malediwy, Mauritius, Dominikanę, Norwegię, Majorkę, Anglię, Formenterę, Fuertaventurę, Gran Canarię, Teneryfę, Hiszpanię, Szwajcarię, Austrię oraz Niemcy. Tutaj można zobaczyć film z jednego z moich wyjazdów. Śmiało spełniam swoje marzenia i realizuję nowe cele. Mam ich mnóstwo!

 

Kasia po sukces na szpilkach

 

Dlaczego założyłam bloga?

Rozwijanie własnego biznesu i wszystkie opisane powyżej doświadczenia dostarczyły mi mnóstwo wiedzy, którą teraz chcę przekazywać dalej. Wiem, że spełniona kobieta to taka, która kocha to co robi, ma motywację i w pełni panuje nad nad swoim czasem i wieloma zadaniami. To więc staram się promować i w tym pomagać. Uważam, że mamy niesamowity potencjał i dużą zdolność do kreowania swojego wymarzonego życia. Imponują mi silne, kreatywne, nie bojące się wyzwań kobiety. I wierzę, że wszystkie możemy takie być, jeśli tylko postawimy na pracę nad sobą i będziemy naprawdę konsekwentne!

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o tematyce jaką tu poruszam, to sprawdź zakładkę Pierwszy raz? Zachęcam Cię również do zajrzenia do sklepu, gdzie znajdziesz produkty i usługi, które pomogą Ci w rozwinięciu Twojego biznesu.

 

Jeśli chcesz odebrać prezent powitalny kliknij i pobierz DARMOWY PORADNIK 15 sposobów, dzięki którym wypromujesz swoją markę i pozyskasz nowych klientów!

Pozdrawiam,

Kasia