Pierwszy raz? | Po Sukces Na Szpilkach

Pierwszy raz?

Po sukces na szpilkach jest to blog skierowany do przedsiębiorczych kobiet, które chciałyby zwiększyć swoją efektywność i poznać rozwiązania, które pomogą im w skutecznym rozwoju ich biznesów. Publikuję tu artykuły, które są przydatne dla osób, które chcą wypromować własną markę, zdobyć klientów, zwiększyć skuteczność swoich działań, nauczyć się prawidłowego określania i realizowania celów oraz pragną zorganizować swoje życie tak, by znaleźć na wszystko czas. Całość przedstawiam w prosty i użyteczny sposób z nutką dobrego humoru.

Tematyka bloga Po Sukces Na Szpilkach skupia się na trzech głównych kategoriach:

Efektywność osobista

W tym dziale umieszczam różnego rodzaju porady i wskazówki. Poruszam tematykę szeroko pojętego rozwoju osobistego oraz podpowiadam, jak dobrze się zorganizować i zaplanować różnego rodzaju działania. Znajdziesz tu zarówno artykuły dotyczące motywacji, jak i tworzenia list zadań. Jednym słowem wszystko, co pomoże Ci odnosić jeszcze lepsze rezultaty!
edyta zajac w poszukiwaniu sukcesow

Biznes

W tym dziale w sposób prosty i przystępny przedstawiam podstawy biznesu, a także dzielę się radami, które pomogą Ci wznieść swoją działalność na wyższy poziom. Znajdziesz tu artykuły dotyczące prawidłowego przygotowania biznesplanu, poznasz techniki i narzędzia pomocne w promocji swojego biznesu, a także poznasz wiele cennych wskazówek, które pomogą Ci w budowaniu własnej marki. W dziale Biznes piszę również o biznesowej stronie blogowania, a także o tworzeniu własnych produktów.

ebook Kobiecy biznes jak zalozyc i rozwinac wlasna dzialalnosc

 Inspiracje

Jak sama nazwa wskazuje pod tym pojęciem kryje się istna kopalnia inspiracji. W ramach cyklu Kasia testuje zamieszczam recenzje wydarzeń, aplikacji i innych innowacyjnych rozwiązań, które mogą zainteresować każdą przedsiębiorczą i lubiącą ciekawe nowinki kobietę. Kategoria Inspiracje to także relacje z różnego rodzaju eventów, recenzje książek, wywiady, historie kobiecych biznesów i bardzo popularny na blogu cykl Sukcesy minionego miesiąca, w ramach którego piszę o moich małych i dużych osiągnięciach z ostatniego czasu. Jest to również miejsce na różnego rodzaju podsumowania.
 

Krzysztof Krol
Na blogu znajduje się także kategoria Luźne tematy. Jest to miejsce przeznaczone na artykuły, które opisują bieżące wydarzenia oraz inne tematy okraszone moją subiektywną, często mocną, opinią.

Zapraszam Cię do regularnego odwiedzania mojego bloga oraz do jego subskrypcji, abyś nie przegapiła najnowszych treści. Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, masz pytanie, pomysł na wyczekiwany przez Ciebie artykuł w zakładce Kontakt i współpraca znajdziesz mojego maila. Zamieściłam tam również zestawienie miejsc, gdzie udzieliłam wywiadu lub stworzyłam wpis gościnny.

Znajdziesz mnie także tutaj:

Facebook – publikuję tu użyteczne wskazówki, informacje nowych produktach, promocjach i najnowszych wpisach, a także dziele się swoimi przemyśleniami oraz najbliższymi planami.

Instagram – tutaj trafiają zdjęcia uwieczniające kulisy mojej pracy oraz momenty dnia codziennego. Moja bardziej prywatna strona

YouTube – mój prywatny kanał, gdzie poruszam tematy związane z biznesem, przedsiębiorczością i rozwojem osobistym

 

Chcesz przekonać się, co oferuję na blogu i otrzymać wiedzę w pigułce? Na dobry początek pobierz darmowy poradnik w którym opisałam 15 sposobów, dzięki którym wypromujesz swoją markę i pozyskasz nowych klientów! Znajdziesz go TUTAJ. Przyjemnej lektury!