Szkolenie online: Jak stworzyć i wykorzystać lejki sprzedażowe w swoim biznesie online? – Po Sukces Na Szpilkach

Szkolenie online

Jak stworzyć i wykorzystać lejki sprzedażowe w swoim biznesie online?

 

Czas trwania szkolenia: 2 godziny

Odbierz nagranie ze szkolenia online, w trakcie którego krok po korku pokazuję, w jaki sposób możesz stworzyć skuteczny lejek sprzedażowy i wykorzystać go w swojej firmie!

 

Odbieram nagranie szkolenia

 

Rzeczywistość przedsiębiorczych kobiet – jak wygląda naprawdę?

 

Byłoby naprawdę świetnie gdybyś każdego dnia miała 8 pełnych, niezakłóconych niczym godzin na pracę nad swoim biznesem. Ale nie zawsze je masz, prawda?

Czasem Twoje dziecko wróci z przedszkola chore, a Ty biegając z kolejnym kubkiem herbaty, paczką chusteczek i kocem pod pachą zaczynasz zastanawiać się, czy przypadkiem nie minęłaś się z powołaniem, bo chcąc nie chcąc stałaś się ekspertem od wiecznego kataru i jelitówek. Innym razem pełna energii siadasz do pracy i nagle okazuje się, że nic nie idzie zgodnie z planem, a Ty pół dnia spędzasz na gaszeniu pożarów i robieniu rzeczy, które totalnie Ci nie leżą. A czasem masz po prostu cholernie zły dzień i ostatnie o czym myślisz to pisanie ofert i tworzenie kolejnych produktów. Znasz to? Na pewno znasz!

Życia nie da się w pełni zaplanować. Nie da się wyrzucić z niego chorób, nagłych pożarów, czy tego, że jak każdy człowiek czasem po prostu poczujesz się gorzej. Nie da się, choć przyznaję, bardzo bym chciała! Jedyne co możesz zrobić to stworzyć mocną podstawę i zaprojektować działania, które będą wspierać Twój biznes nawet wtedy, gdy chwilowo nie będziesz miała zbyt wiele czasu na jego rozwój.

W moim biznesie jedną z rzeczy, które mocno gruntują taką podstawę jest przemyślany lejek sprzedażowy. Najprościej mówiąc jest to po prostu zbiór takich działań, które docelowo mają doprowadzić do tego, by jak najwięcej osób, które mają styczność z moją marką dokonało (pierwszego i kolejnego) zakupu.

Swój pierwszy lejek sprzedażowy stworzyłam na początku 2015 roku. To był początek mojego biznesu. Miałam bloga, newsletter, dwa e-booki… i tyle! Pomimo tego lejek przyciągnął szereg nowych osób, które zachwycone moim blogiem zapisały się na listę mailingową i zaczęły z zaciekawieniem odbierać moje maile. Niedługo potem część z nich kupiła ode mnie pierwszy produkt.

Piszę o tym, bo Ty również MOŻESZ ZASTOSOWAĆ TAKI LEJEK W SWOIM BIZNESIE! Nie jest to ani trudne, ani szczególnie pracochłonne. Działania w obrębie tego lejka nie tylko pomogą Ci stopniowo budować zaufanie wśród nowych odbiorców, tak by stawali się Twoimi klientami, ale również w dużej mierze dadzą się zautomatyzować, przez co system który stworzysz może działać nawet wtedy, gdy Ty zajmujesz się rodziną lub zwyczajnie odpoczywasz

 

W trakcie szkolenia pokażę Ci, jak zaplanować taki lejek i wdrożyć go w swoim biznesie!

 

 

 

 

Czego nauczysz się podczas szkolenia?

Wersja idealna dla Ciebie

Pokażę Ci różne wersje lejka sprzedażowego, byś mogła wybrać tę najlepszą dla swojego biznesu

5 etapów

Poznasz 5 kluczowych etapów skutecznego lejka sprzedażowego i działania, które możesz wykorzystać na każdym z nich

Plan krok po kroku

Zaplanujesz działania dopasowane do stylu i specyfiki Twojej firmy

Tworzenie i udoskonalanie

Dowiesz się jak stworzyć i udoskonalać swój lejek

Przykłady i zastosowania

Poznasz szereg przykładów i zastosowań lejka, które będziez mogła wdrożyć w swojej firmie

Case Study

Poznasz case’y uczestniczek, dzięki czemu jeszcze lepiej zrozumiesz, jak funkcjonuje lejek sprzedażowy

Podsumowując, podczas tego 2 godzinnego szkolenia dowiesz się, w jaki sposób zaplanować, a następnie wykonać i udoskonalać swój lejek sprzedażowy, który będzie stale przyprowadzał do Twojej firmy nowych klientów, ale też dzięki odpowiednim działaniom pomoże Ci zamienić ich w lojalnych i wiernych kupujących.

Twoja inwestycja w to merytoryczne szkolenie to 79 zł

Odbieram nagranie szkolenia

 

Wiedza i praktyka

Podczas szkolenia wykonasz szereg małych zadań i ćwiczeń, które pomogą Ci zaraz po zakończeniu transmisji rozpocząć pracę nad własnym lejkiem sprzedażowym. Co więcej, część zadań wykonasz już podczas szkolenia!

Konkrety

Jeśli byłaś na którymkolwiek moim szkoleniu to wiesz doskonale, że nie znoszę lania wody, za to uwielbiam konkretną wiedzę, do wdrożenia tu i teraz. Zresztą opinie uczestniczek moich spotkań mowią same za siebie!

Szybki efekt

Dzięki szkoleniu i zadaniom, które wykonasz pierwsze efekty zobaczysz już po wprowadzeniu kilku wskazówek. Potrzebujesz tylko kartki, długopisu i otwartej głowy!

Podsumowując, wykupując dostęp do szkolenia otrzymujesz:

Bezterminowy dostęp do nagrania ze szkolenia, do którego będziesz mogła wielokrotnie wracać

Dostęp do Case Study uczestniczek

Notatki ze szkolenia w formie PDF

Poznaj opinie uczestniczek moich szkoleń


Kim jestem?

Nazywam się Katarzyna Głąb i od blisko 6 lat pomagam kobietom w rozwoju dobrze prosperujących biznesów. Wcześniej przez kilka lat pracowałam jako copywriter i specjalista od social mediów. 6 listopada 2013 roku założyłam bloga Po Sukces Na Szpilkach, gdzie do dnia dzisiejszego regularnie dzielę się konkretnymi wskazówkami dotyczącymi biznesu, rozwoju i organizacji.

Od tamtego czasu wydałam trzy kursy, kilka e-booków, przeprowadziłam indywidualną konsultację z ponad setką klientek oraz poprowadziłam cykl szkoleń. Wszystkie te działania pomagają kobietom pozyskiwać nowych klientów i zwiększać swoją sprzedaż.

Jeśli szukasz rozwiązań, które pomogą Ci stale pozyskiwać nowych klientów odbierz szkolenie i poznaj system oparty na zaufaniu i dopasowanych działaniach!

Odbieram dostęp