Szkolenie online „Jak przygotować i ułożyć sekwencję maili, które aktywują nowych odbiorców i pomogą Ci sprzedać pierwszy produkt?” – Po Sukces Na Szpilkach

Jak skutecznie zamienić subskrybentów w oddanych klientów i sprzedać im pierwszy produkt?

 

Zobacz w jaki sposób w 3 dni ułożyłam piekielnie skuteczną sekwencję mailową, dzięki której zbudowałam listę zaangażowanych i płacących odbiorców!

 

Masz listę mailingową, ale w żaden sposób nie wykorzystujesz jej do budowy swojego biznesu? Kolejne osoby w Twojej bazie są tylko cyframi, bo nie masz w nich aktywnych, zainteresowanych klientów? Płacisz za program do mailingu tylko dlatego, że wszyscy mówią, że warto mieć swój newsletter, ale tak naprawdę generuje on wyłącznie koszty? Pora z tym skończyć!

 

Daj mi zaledwie 2 godziny, a pokażę Ci jak skutecznie przyciągnąć nowych subskrybentów i krok po kroku ułożyć sekwencję mailową, która rozbudzi ich zainteresowanie i sprawi, że w ciągu kilku pierwszych dni będą mogli zostać Twoimi klientami!

 

Metodę, którą chcę Ci przedstawić możesz z powodzeniem wykorzystać niezależnie od tego, jak długo budujesz swoją listę i w jakiej działasz branży! Technika, którą opracowałam w ciągu ostatnich lat sprawdziła się nie tylko u mnie, ale i u wielu moich klientek. Jedna z nich, Basia, już w ciągu dwóch pierwszych dni wygenerowała przychód w wysokości 2000 zł, tylko i wyłącznie dzięki krótkiej, przemyślanej sekwencji!

 

Obiecywali niewiarygodne efekty

Gdy w 2013 roku zaczynałam swój biznes online czołowi specjaliści od marketingu mówili, że lista mailingowa to tak zwany „must have” każdej dobrze prosperującej działalności. Byłam opornym uczniem. Nie miałam zbyt dobrych doświadczeń z mailami jakie były mi wysyłane przez rozmaite firmy. Jednak w końcu za radą bardziej doświadczonych kolegów zdecydowałam się założyć własny newsletter.

Pełna nadziei powoli zaczęłam budować swoją listę. Przez kilka miesięcy regularnie raz w tygodniu wysyłałam maila do swojej bazy, ciągle wymyślając nowe tematy i próbując maksymalnie zadowolić osoby, które miałam na liście. Niestety pomimo starań i stawania na rzęsach w moim biznesie nic się nie zmieniało.

Mimo zapewnień, które słyszałam newsletter nie generował mi klientów, a wysyłane oferty pozostawały bez echa.

Czułam się rozczarowana i z tygodnia na tydzień coraz mniej chętnie tworzyłam i wysyłałam swoje maile

 

W momencie kiedy moja lista dobijała do 1000 subskrybentów i musiałam zdecydować się na płatny pakiet wiedziałam, że czas wprowadzić zmiany.

Przewertowałam dziesiątki materiałów dotyczących budowania zaangażowanej listy mailingowej. I choć spędziłam nad tym mnóstwo czasu było mi ciężko znaleźć naprawdę wyczerpujące publikacje. Zazwyczaj autorzy traktowali temat budowania listy mailingowej bardzo wybiórczo i sama musiałam wyłuskiwać z tych treści konkretne wskazówki, które mogłabym wdrożyć. Z zagranicznych stron dowiedziałam się o tworzeniu sekwencji mailowych. To był strzał w dziesiątkę!

W końcu mogłam wprowadzić zmiany, które naprawdę dały efekty!

 

Jeśli dotrwałaś do tego miejsca to prawdopodobnie tak jak ja kiedyś czujesz, że nie wykorzystujesz w pełni możliwości jakie daje posiadanie własnej listy mailingowej. Być może nie wiesz jak to zmienić i czujesz się sfrustrowana, bo inni za sprawą newslettera sukcesywnie rozwijają swój biznes i regularnie pozyskują klientów, a Ty nie wiesz nawet co zrobić, by zachęcić ludzi do zapisu.

Nie mówiąc już o tym, co miałabyś napisać w pierwszych mailach, żeby odbiorcy nie tylko chętnie otwierali wiadomości, ale również zechcieli dokonać u Ciebie pierwszego zakupu.

Doskonale to rozumiem. Też miesiącami błądziłam po omacku i nigdzie nie znalazłam gotowego rozwiązania. Dlatego właśnie zdecydowałam się przygotować szkolenie online, w którym zawarłam całą zdobytą i wielokrotnie sprawdzoną wiedzę.

Wiem ile czasu i energii kosztuje poszukiwanie i testowanie jej na własną rękę. Nie chcę byś musiała tak jak ja wertować materiały, w których znajdziesz zaledwie szczątkowe informacje. To nic nie zmieni. Kluczem jest poznanie i zrozumienie całego procesu, od zdobycia uwagi odbiorcy i zapisu na newsletter, do sprzedaży pierwszego produktu.

 

Mam dla Ciebie wyjątkowe szkolenie online!

W trakcie 2 godzinnego szkolenia „Jak przygotować i ułożyć sekwencję maili, które aktywują nowych odbiorców i pomogą Ci sprzedać pierwszy produkt?” pokażę Ci wszystko od A do Z. Poznasz cały proces, tak aby Twoja sekwencja była pełna i gotowa do pracy i generowania konkretnych zysków!

Z tego szkolenia dowiesz się:

Jak stworzyć skuteczny Lead Magnet, który przyciągnie rzeszę odbiorców

Jak wykorzystać tak zwaną One Time Offer, która zapewni Ci pierwsze, zupełnie pasywne zyski

Co zamieścić na stronie zapisu żeby podnieść konwersję

Jak napisać świetny mail powitalny, który wzbudzi zainteresowanie Twoją marką

Co zawrzeć w kolejnych mailach, by utrzymać zaangażowanie obiorców

Jakie są punkty krytyczne, które decydują o tym, czy subskrybenci czytają kolejne treści

Jak zaprezentować pierwszy płatny produkt, by zapisane osoby w szybkim czasie mogły stać się Twoimi klientami

Jak tworzyć kolejkę maili, które będą wysyłać się bez Twojego udziału (na przykładzie programu MailerLite)

Jak skutecznie segmentować swoją bazę, aby każdemu z odbiorców wysyłać to, co naprawdę ich interesuje

W szkoleniu skupiłam się na konkretach i przedstawieniu naprawdę użytecznej wiedzy, którą możesz wykorzystać tu i teraz. To nie jest kolejne szkolenie, które da Ci tylko suchą teorię.

Każdy punkt który omawiam wzbogacony jest prostym zadaniem do wykonania. Dlatego właśnie jestem przekonana, że każdy kto zapozna się z tym materiałem bez problemu będzie w stanie wdrożyć u siebie wszystkie omówione wskazówki.

Jeśli zależy Ci na prawdziwych efektach zamów już dziś to szkolenie i spraw, że Twój newsletter stanie się wsparciem dla Twojego biznesu, pozwoli Ci pozyskiwać nowych klientów, zbudować silne zaufanie i autorytet.

Bądź ze sobą szczera…

Zadaj sobie pytanie, czy masz ochotę, czas i pieniądze na to, by znowu to odwlekać? Czy chcesz by subskrybenci byli jedynie martwymi duszami w Twoim biznesie, a Twoje pieniądze, które płacisz za program do mailingu każdego miesiąca były wyrzucone w błoto? Czy chcesz być sfrustrowana i stale szukać nowych metod na pozyskanie naprawdę oddanych klientów? Nie musi tak być. Możesz podjąć decyzję i naprawić to co nie działa. Jeśli nie zrobisz tego dziś, chętnie zrobi to Twoja konkurencja.

Jaka jest cena?

Uważam, że każda osoba, która prowadzi biznes online powinna ułożyć skuteczną sekwencję mailową i wycisnąć ze swojego newslettera 100%. Dlatego zamiast proponować Ci indywidualną i adekwatnie droższą konsultację opakowałam tę wiedzę w wygodne nagranie, które możesz obejrzeć i wdrożyć samodzielnie w zaciszu swojego domu.

Twoja inwestycja w to 2 godzinne, konkretne szkolenie to 127 zł. Przyznasz, że cena kilku kaw na mieście to niewiele za system, który pozwoli Ci rozwinąć swój biznes i pozyskać oddanych klientów? Dodatkowo ta kwota bez problemu zwróci Ci się z nawiązką po kilku pierwszych zamówieniach!

Chcę otrzymać dostęp do szkolenia

Możesz też skorzystać z wersji EXCLUSIVE!

Oprócz zapisu szkolenia i prezentacji otrzymasz:

Bonus #1 – Workbook „Wymarzony newsletter. Budowanie zaangażowanej listy mailingowej krok po kroku” (wartość 49 zł)

Sekwencja maili to dopiero początek przygody z newsletterem! Dlatego przygotowałam dla Ciebie workbooka (czyli połączenie e-booka z konkretnymi ćwiczeniami), który pomoże Ci zbudować zaangażowaną listę, zaprezentować odbiorcom korzyści wynikające z zapisu na Twój newsletter i przygotować dla nich atrakcyjny Lead Magnet.

Przekonasz się, jak powinna wyglądać strona zapisu oraz w jaki sposób pisać przyciągające tytuły, żeby odbiorcy chcieli otwierać Twoje maile. Dodatkowo, dowiesz się, czym jest produkt front-end i back-end i kiedy je stosować, jak sprawić, że dzięki krótkiej wiadomości przybędzie Ci przynajmniej kilkadziesiąt nowych subskrypcji oraz jakich błędów unikać budując swoją listę.

Bonus #2 – Mini-kurs „Jak strategicznie zaplanować komunikację swoich treści?” (wartość 149 zł)

Jest to kurs niedostępny w standardowej sprzedaży! Przygotowany materiał wypełniony jest konkretnymi wskazówkami, które pomogą Ci w skutecznym zaplanowaniu publikacji swoich treści, zarówno w newsletterze, jak i na Facebooku oraz innych social mediach. Dzięki niemu Twoja komunikacja (szczególnie ta sprzedażowa) stanie się naprawdę przemyślana i zacznie przynosić Ci oczekiwane rezultaty. Podejdź do treści strategicznie i ułóż własny plan działania!

Wersja EXCLUSIVE dostępna jest przy wyborze opcji szkolenia za 229 zł

Wybierz odpowiednią opcję i zamów szkolenie

 

Jeśli uznasz, że szkolenie nic nie wniosło do Twojego życia, oddam Ci pieniądze!

Jestem przekonana, że po zapoznaniu się z tym szkoleniem będziesz w stanie samodzielnie zaplanować i stworzyć własną sekwencję mailową. Oprócz wiedzy w nim zawartej dodatkowo otrzymasz ode mnie szablony, dzięki którym bez problemu zastosujesz wszystkie omówione wskazówki u siebie. Jeśli jednak uznasz, że szkolenie nie spełniło Twoich oczekiwań skontaktuj się ze mną w ciągu 30 dni od daty zakupu, a ja oddam Ci zainwestowane pieniądze.

 

Jeśli Twój newsletter:

Zbiera ludzi, którzy nie czytają Twoich maili lub zapisują się tylko po to, by pobrać darmowy prezent

Nie pomaga Ci w rozwoju Twojego biznesu

Nie generuje zysków

Nie posiada sekwencji maili dla nowych subskrybentów, a Ty nie wiesz od czego zacząć

Nie jest prowadzony według strategicznego planu i właściwie nie spełnia żadnej funkcji tego, że po prostu jest

Jeszcze istnieje

To obejrzyj to szkolenie i przekonaj się, że wcale nie musi tak być!

Podejmij właściwą dla siebie decyzję!

Odbieram szkolenie

Poznaj opinie uczestniczek szkolenia


Kim jestem?

Nazywam się Katarzyna Głąb, jestem trenerem biznesu, szkoleniowcem i konsultantką dla kobiet rozwijających własny biznes online. Od 2013 roku tworzę markę Po Sukces Na Szpilkach. Jestem autorką kursów, e-booków i szkoleń dedykowanych przedsiębiorczym kobietom.

Pomogłam kilkuset właścicielkom firm rozwinąć ich działalność poprzez strategicznie dobrane działania i ułożenie skutecznej ścieżki mailowej.

 

Odbierz dostęp do zapisu szkolenia i skorzystaj z dostępnych bonusów! Kliknij w poniższy przycisk i wybierz interesującą Cię opcję

Odbierz dostęp do szkolenia i zgarnij bonusy!


 

PS. Wyobraź sobie system, który sprawi, że ludzie będą czekać na Twoje maile jak na kolejny odcinek ulubionego serialu. Dzięki wartości jaką dasz im na początku i zaufaniu jakie zbudujesz pokochają nie tylko Twój newsletter, ale i Twoje produkty. Przekonaj się sama i odbierz szkolenie.