Trening online: Skuteczna strona zapisu i zachwycający lead magnet – Po Sukces Na Szpilkach

Skuteczna strona zapisu i zachwycający Lead Magnet

Trening online dla początkujących i bardziej zaawansowanych

Nagranie treningu z 5.09.2018 r

Regularnie dostaję od moich klientek wiadomości, że odbiorcy niechętnie zapisują się na ich newsletter. Pora rozprawić się z tym raz na zawsze!

 

Odbierz nagranie z godzinnego, merytorycznego treningu online, gdzie podzieliłam się wskazówkami, które pomogą Ci zwiększyć skuteczność Twojego Landing Page’a!

 

Chcę obejrzeć ten trening

 

Czego dowiesz się podczas treningu online?

Powiem Ci, jak powinien wyglądać świetny Lead Magnet. Zadbamy o jego formę, nazwę i inne aspekty, które są kluczowe, aby Twój prezent za zapis był chętnie pobierany przez Twoich odbiorców!

Przeanalizujemy wszystkie elementy skutecznej strony zapisu. Powiem Ci, jak stworzyć przyciągający tytuł, co umieścić w opisie, jaką grafikę wybrać, a także zdradzę Ci wszystkie triki, które wpływają na liczbę zapisów!

Dam Ci garść cennych wskazówek, dzięki którym bez problemu usprawnisz swoją stronę zapisu i dopracujesz Lead Magnet, a nawet stworzysz je od zera!

 

Twoja inwestycja w to godzinne, merytoryczne nagranie to 129 zł!

Zapisuję się

Wiedza i praktyka

Podczas treningu przekażę Ci szereg wskazówek, dzięki którym bez problemu udoskonalisz zarówno swoją stronę zapisu, jak i oferowany na niej Lead Magnet. Będziesz mieć plan i konkretny schemat, który pozwoli Ci działać tu i teraz!

Konkrety

Jeśli byłaś na którymkolwiek moim szkoleniu to wiesz doskonale, że nie znoszę lania wody, za to uwielbiam konkretną wiedzę, do wdrożenia tu i teraz. Zresztą opinie uczestniczek moich spotkań mowią same za siebie

Indywidualne podejście

Podczas treningu omawiam rózne case’y, dzięki czemu wszystkie omawiane wskazówki będą dobrane do potrzeb grupy

Jak będzie wyglądać Twoja praca podczas treningu online?

Poznasz każdy z kilkunastu elementów mających wpływ na efektywność strony zapisu. Wspólnie przejdziemy przez takie kwestie jak odpowiedni tytuł, opis prezentu za zapis, formularz, CTA, przycisk potwierdzający, mail z prośbą o potwierdzenie, strona z potwierdzeniem zapisu

Przeanalizujesz swój Lead Magnet i dzięki wskazówkom dobierzesz, jak najlepszy magnes, który przyciągnie uwagę Twoich potencjalnych klientów

Wszelkie zmiany i wskazówki będziesz mogła wprowadzać na swojej stronie niemal na bieżąco!

Ten trening to połączenie wiedzy i indywidualnej pracy nad Twoją stroną!

Chcę odebrać nagranie treningu

 

To nagranie jest dla Ciebie jeśli:

Chcesz wykorzystywać newsletter do budowy zaufania, sprzedaży i pozyskiwania nowych klientów

Twoja bazaa mailingowa rozrasta się bardzo wolno

Odbiorcy dość niechętnie zapisują się na Twoją listę

Nie wiesz co zrobić, by poprawić jej skuteczność

Jesteś dopiero na etapie tworzenia swojej strony zapisu i od razu chcesz to zrobić we właściwy sposób

 

Poznaj opinie uczestniczek moich szkoleń


Kim jestem?

Nazywam się Katarzyna Głąb i od 4 lat pomagam kobietom w rozwoju dobrze prosperujących biznesów. Przez 5 lat pracowałam również jako copywriter. 6 listopada 2013 roku założyłam bloga Po Sukces Na Szpilkach, gdzie do dnia dzisiejszego regularnie dzielę się konkretnymi wskazówkami.

Od tamtego czasu wydałam dwa kursy, kilka e-booków, przeprowadziłam indywidualną konsultację z ponad setką klientek oraz założyłam własny mastermind. Wszystkie te działania pomagają kobietom pozyskiwać nowych klientów i zwiększać swoją sprzedaż.

Podejmij decyzję i dopracuj swój Landing Page

Wykupuję dostęp i odbieram nagranie