Kontakt i współpraca | Po Sukces Na Szpilkach

Kontakt i współpraca

Po Sukces Na Szpilkach to blog zawierający unikalne treści z zakresu budowania własnego biznesu, organizacji życia (w tym czasu) i rozwoju osobistego. Znajdziesz  tu również relacje z wydarzeń oraz sporo przemyśleń związanych z ważnymi społecznie tematami. Czytelniczkami mojego bloga są kobiety, w większości mieszkanki dużych miast, znajdujące się w przedziale wiekowym 25-34 lata (52%) lub 18-24 lata (26%), które chcą ulepszyć własne życie (między innymi poprzez dobrą organizację) lub/i stawiają pierwsze kroki w rozwoju własnego biznesu oraz tworzeniu swoich pierwszych produktów. Kobiety odwiedzające mój blog cenią sobie dobrą jakość, a także ciekawe i użyteczne rozwiązania.

Jeśli masz ochotę współpracować ze mną i blogiem Po Sukces Na Szpilkach to prześlij mi swoją propozycję. Możliwości współpracy jest kilka:

 • pojedynczy artykuł lub cykl artykułów tematycznych
 • recenzja produktów lub usług
 • relacja lub fotorelacja z wydarzenia, które organizujesz Ty lub Twoja firma (konferencje, szkolenia, imprezy i inne)
 • banner w panelu bocznym bloga promujący Twoje wydarzenie lub produkt
 • artykuł na łamy Twojego magazynu lub portalu, w szczególności jeśli jest on związany z tematyką poruszaną na blogu (biznes, organizacja, rozwój osobisty, motywacja)
 • warsztaty (kobiecy biznes, rozwój osobisty, realizacja wyznaczonych celów lub inny zaproponowany temat)*
 • wywiad
 • patronat medialny/partnerstwo
 • kampania reklamowa z wykorzystaniem wizerunku
 • konkurs z nagrodami dla czytelniczek
 • inne niestandardowe formy współpracy

Współpraca obejmująca publikację tekstu na blogu zapewnia również umieszczenie informacji o wpisie w newsletterze, a także w mediach społecznościowych takich jak Facebook (dwukrotnie) i Google + . Wysyłając do mnie maila musisz jednak pamiętać, że przedmiot lub usługa, jaką chcesz zareklamować powinna być powiązana z tematyką mojego bloga i/lub stylem mojego życia oraz być przydatna dla moich czytelniczek.

Nie publikuję na swoim blogu gotowych materiałów promocyjnych i notatek prasowych. Nie współpracuję barterowo.

 

Skontaktuj się ze mną:

kontakt@posukcesnaszpilkach.pl

Jeśli chcesz do mnie napisać w celu uzyskania jakiejś porady, podzielić się swoją opinią o blogu lub po prostu ze mną porozmawiać to również czekam na Twoją wiadomość 🙂

 * działam głównie na terenie Katowic i Krakowa, ale nie wykluczam dojazdu do innych miast

Dotychczasowe efekty współpracy z blogiem Po Sukces Na Szpilkach

Wpisy powstałe w wyniku współprac nawiązanych z markami są chętnie komentowane przez moje Czytelniczki. Dzieje się tak dla tego, że za każdym razem oprócz informacji o promowanym produkcie dostarczam im unikalnych i użytecznych treści, które nie tylko wzbogacają artykuł, ale także pozwalają lepiej zapoznać się ze specyfiką prezentowanych rozwiązań. Poniżej przedstawiam wpisy będące efektem podjętych współprac.

 • Autorskie warsztaty dla kobiet pod tytułem Jak znaleźć to, w czym jesteśmy dobre i przełożyć to na własny biznes? przeprowadzone podczas spotkania Blogowe Love. Tutaj znajdziesz krótką relację oraz nagranie video
 • Artykuł stworzony dla firmy SOVA Accounting przedstawiający korzyści z rejestracji firmy w Wielkiej Brytanii. Aby wzmocnić wartość merytoryczną wpisu poprosiłam o wypowiedź cztery przedsiębiorcze kobiety rozwijające swój biznes na terenie UK.
 • Artykuł stworzony dla szkoły językowej Maltalingua, w którym przedstawiłam ciekawy i rozwojowy sposób na spędzenie wakacji – uczestnictwo w zagranicznych kursach językowych
 • Artykuł dla iSpot, w którym opisuję, w jaki sposób korzystanie z iPada pomaga mi w prowadzeniu biznesu i realizowaniu codziennych obowiązków związanych z blogiem
 • Wywiad z Krzysztofem Królem oraz konkurs dla czytelniczek. Dla wzbogacenia tego wpisu stworzyłam sesję zdjęciową, której efekty pojawiły się kilkukrotnie na blogu, a także w mediach społecznościowych.

Wpisy gościnne oraz inne projekty z moim udziałem

Chętnie udzielam się także na innych stronach. Oto zbiór miejsc, gdzie miałam okazję opowiedzieć o mojej działalności lub podzielić się swoją opinią na określony temat.

Portal VitWoman – wywiad dotyczący mojej działalności, zarówno blogowej jak i tej off-line

Blog Kobieta w e-biznesie – wywiad dotyczący mojego autorskiego projektu W Poszukiwaniu Sukcesów

Blog Fitstrategia – wywiad na temat pewności siebie

Blog Pracownia Edukreacji – wpis gościnny dotyczący budowania biznesu w oparciu o własną pasję

Blog PositiveMind –  Kwestionariusz Blogera dotyczący m.in. blogowania, sukcesów i celów

Blog Freelancerki – wypowiedź dotycząca mojego miejsca pracy

Blog Wolniej – wypowiedź dotycząca motywacji do działania

Blog Kobieca Siła – wypowiedź dotycząca sposobów na wysoki poziom energii na co dzień

Grafiki zawierające moje definicje sukcesu i porażki na fanpage’u bloga Laboratorium Zmieniacza